ŞAŞA Temizlik -| Hakkımızda
     ŞAŞA Temizlik, 2009 yılında temizlik sektöründe yerini almış, profesyonel bir ekiple halı, yorgan, battaniye, koltuk, oto koltuk ve döşeme, ev tekstil ürünleri, ev ve işyeri ürünleri temizliği yapılması amacıyla kurulmuştur. 

    Bugün itibari ile 100m² kapalı alanda 7 personel ve servis aracıyla, sektörde en iyi hizmet veren bir firma olarak .alışmalarına devam edecektir.

    Temizlik işleminin profesyonel bir hizmet olamsı gerektiğinin farkında olan ŞAŞA Temizlik, bu amaçla gerek ekibi gerekse ekipmanları bu yönde geliştirmiş ve yenilemiştir. Bu sektörde sıkça görülen aynı tesis içinde hem halı hemde oto temizliği yada hijyenik olmayan ortamlarda insan sağlığına zarar verebilecek temzlik ürünleri ile halılarınızın temizlenmesi gibi durumlara ŞAŞA Temizlik'te rastlamanız mümkün değildir.

   Tüm işlem boyunca siparişlerinizin hijyenik bir şekilde işlem sırasının takibi önemlidir. Bu sayede ürünlerinizin evinizden alınıp, temizlendikten sonra tekrar evinize teslim edilene kadar yolculuğu boyunca gerçekten temizlenip, bu temizliği muafaza etmesi garanti edilmektedir.

  .    MİSYONUMUZ

    Yapılan hatanın geri dönüşümü olmadığı, ancak müşteri memnuniyetinin anında görüldüğü hizmet sektöründe faaliyet göstererek, güler yüzlü, saygılı, kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışı ile, Sinop'un her köşesinde müşterilerine kalitesi dünyaca kabul edilmiş standartlarda temiz ve güvenli ortamlar oluşturmak.

       VİZYONUMUZ

    Teknolojinin hızla geliştiği günümüz koşullarında müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilecek proaktif, etkin ve saygın bir hizmet kuruluşu olmak.


ÜRÜNLERİNİZİN TEMİZLİĞİNDE KİMYASAL MADDELER KULLANILMAMAKTADIR!